п'ятниця, 11 серпня, 2017, 22:15 Політика
Я думаю, що Саакашвілі повернеться до України, – Соломія Бобровська

Саакашвілі – людина-борець. І я більш ніж переконана, що він повернеться в Україну, це моє внутрішнє відчуття, але можливо я помиляюся.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявила Соломія Бобровська, заступник голови Одеської ОДА (2015-2016 рр.).

«Саакашвілі – людина-борець. І я більш ніж переконана, що він повернеться в Україну, це моє внутрішнє відчуття, можливо я помиляюся. Я думаю, що його колеги, друзі та люди, які його підтримують, зустрінуть його в аеропорту чи пункті пропуску, думаю, так просто від цієї історії він не відійде, це буде великий яскравий спалах. І можливо, саме тоді Адміністрація Президента, або ж сам Президент відреагують на це публічно», – зазначила гостя програми.

Соломія Бобровська вважає, що позбавлення Михайла Саакашвілі українського громадянства – це сильний дар по репутації України.

«Громадянство – це не пляшка пива, або цигарка, коли дав-взяв. Такі речі – це фантастичний удар по репутації України і особисто по Порошенку. Мені дуже дивно, що він взагалі на це пішов», – каже Бобровська.

На думку екс-заступниці голови Одеської ОДА, Президент України сьогодні відповідає за імідж держави, яка потребує підтримки у багатьох сферах.

«Зокрема, допомоги у війні, в Мінському процесі, в реформах, в коштах, про які ми звітуємо, або ні, крадемо, або ні і робимо таку річ, що я навіть не знаю, як такі речі пояснювати. Більше того, я дивуюся, як вони планують це коментувати на якихось самітах», – додала Соломія Бобровська.

 

Читайте також: Аваков заявив, що буде радий, якщо Саакашвілі поверне громадянство через суд

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 12:38:18