п'ятниця, 11 серпня, 2017, 19:10 Політика
В Криму будуть облави, обшуки та арешти, поки Росію не змусять піти, – Ільмі Умеров

Все одно в Криму й надалі будуть облави, обшуки та арешти. І це триватиме до тих пір, поки міжнародні організації та провідні країни світу не змусять Росія піти з Криму за власним бажанням, зокрема, домогтися цього можна за допомогою економічних санкцій.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив активіст кримськотатарського національного руху «Крим» Ільмі Умеров.

«Те, що зараз відбувається в Криму я можу охарактеризувати одним словом – безправ’я, або правовий нігілізм. Час від часу бувають сплески активності репресій і останній був два дні тому, 9 серпня, в Міжнародний день корінних народів. Це, як подарунок нам, в тому числі судилище над 86-річним Сервером Караметовим. І зараз, от-от має розпочатися апеляційний суд, але ми ніяких ілюзій не будуємо, припускаємо, що жодних змін щодо рішення суду не буде», – каже Ільмі Умеров.

Активіст кримськотатарського національного руху «Крим» пригадав і справу Ахтема Чийгоза, який вже більше двох років знаходиться в слідчому ізоляторі Сімферополя.

Нагадаємо, Ахтема Чийгоза затримали в січні 2015 роки за участь в мітингу на підтримку територіальної цілісності України перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014.

«Декілька судових засідань вже нібито завершуються. Це справа Ахтема Чийгоза, 11 вересня йому буде оголошено вирок. Справа Миколи Семени також наближається до завершення. Але це не означає, що на цьому все закінчиться, що більше не буде кримінальних справ та репресій», – наголосив гість програми.

Ільмі Умеров додав, що поки Росія не піде з Криму, облави, обшуки та арешти щодо кримських татарин продовжуватимуться.

«Все одно будуть облави, будуть затримання та обшуки. Кримінальні справи й надалі відкриватимуться. Це триватиме до тих пір, поки міжнародні організації та провідні країни світу не змусять Росія піти з Криму за власним бажанням, зокрема, домогтися цього можна за допомогою економічних санкцій», – підсумував активіст кримськотатарського національного руху «Крим». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 18:48 :53