п'ятниця, 11 серпня, 2017, 12:54 Львів
В АТП-1 пояснили, чому на маршрути на виходить 40% автобусів
Автобуси на території КП АТП-1 у Львові. Фото: city-adm.lviv.ua
Автобуси на території КП АТП-1 у Львові. Фото: city-adm.lviv.ua

Львівське комунальне підприємство АТП-1 щодня випускає на маршрути лише 60% власного автопарку, ще стільки ж – орендує, власні автобуси простоюють через брак водіїв.

Про це учора під час засідання громадської ради при управління транспорту та зв’язку ЛМР повідомив представник підприємства.

За його словами, нині АТП-1 має 165 автобусів, з них 55 – нові Електрони, які надійшли на початку літа. Втім, щодня на маршрути виїжджає лише сотня машин. 10 – потребують ремонту, а 55 нікому водити. Через це підприємство використовує ще 100 найманих автобусів.

«Ми зі старих автобусів пересадили людей на нові, але є проблема з водіями. Зараз стоїть 5 нових автобусів на яких ми не можемо навіть по одному водію посадити. Зараз нехватка водіїв колосальна, виїзд водіїв за кордон масовий. Кожен водій, який комфортно влаштувався в Польщі, забирає з собою 2-3 особи – поїхав один і тут же кличе напарника. Ми живемо за рахунок того резерву, що колись створився. Це водії, які працюють 5-10 років», – зазначив він.

Нагадаємо, ЛМР зобов’язала АТП №1 забезпечити перевезення до закінчення конкурсу для перевізників.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 09:17:08