п'ятниця, 11 серпня, 2017, 10:21 Регіони
У Рівному створили міську державну архітектурно-будівельну інспекцію

Із 11 серпня в Рівному почала діяти міська державна архітектурно-будівельна інспекція.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

«Частина містобудівних повноважень передається на місто Рівне. Відтепер з усіх питань, що стосуються державного архітектурно-будівельного контролю, мешканці обласного центру можуть звертатися до новоутвореного органу. Контролювати будівництво потрібно, і воно повинне відбуватися згідно з чинними нормами і правилами. Утворення міського ДАБІ тепер дозволить це робити ефективніше», – цитує прес-служба Рівненської ОДА очільника області Олексія Муляренка.

Як повідомив власкору IA ZIK керівник новоутвореної інспекції Віталій Самчук, його колектив унеможливить факти самочинного будівництва в обласному центрі та спорудження об’єктів з відхиленням від проектів.

Знаходитиметься інспекція на вулиці Лермонтова, 6. У тому приміщенні, де за часів планової економіки розміщувалася Державна архітектурно-будівельна інспекція міста Рівного.

Нагадаємо,  власної архітектурно-будівельної інспекції у Рівному тривалий час не було. Як стверджували міські чиновники, це призвело до спорудження в місті ряду об’єктів без дозволів та з порушеннями будівельних правил.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 06:33:31