Новини » Економіка 11 серпня, 2017, 18:14
У Мінсоцполітики пояснили, як стабілізуватимуть Пенсійний фонд

Пенсійна реформа передбачає запровадження таких соціальних параметрів солідарної системи пенсійного забезпечення, які стабілізують ПФУ, створять умови для подолання його дефіцитності та встановлять пряму залежність розміру пенсій від економічних показників.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, інформує прес-служба Мінсоцполітики.

«Пенсійна реформа приведе видатки пенсійної системи у відповідність до її доходів, за рахунок суттєвого збільшення власних надходжень до Пенсійного фонду», – заявив Рева.

Він акцентував увагу на тому, що такий підхід має гарантувати постійне збільшення розміру пенсійного забезпечення відповідно до зростання економічних показників, та ліквідує вплив політичного фактору на добробут пенсіонерів.

«Перегляд пенсійного забезпечення відбуватиметься не епізодично, раз на п’ять чи раз на десять років, а щорічно – у відповідності до формули розрахунку, яку закладено в проект реформи. Таким чином, створюється модель, за якої матеріальне становище пенсіонера не залежатиме від доброї волі високопосадовців», – наголосив міністр соціальної політики.

Читайте також: Рева сказав, чому майже 20 тисяч українців не мають права на пенсію

Крім того, за словами міністра, проектом закону про пенсійну реформу передбачається перенесення підвищення соціальних стандартів з грудня 2017 року на жовтень, що дозволить переглянути розмір пенсій додатково трьом мільйонам пенсіонерів.

Як повідомлялося, законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» був ухвалений Верховною Радою України 13 липня 2017 року в першому читанні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 08:39 :20