п'ятниця, 11 серпня, 2017, 10:52 Львів
У Львові перед університетом Івана Франка облаштують підземний паркінг

У центральній частині Львова можуть з’явитися два підземні паркінги – на площі перед пам’ятником Іванові Франкові та на площі Петрушевича. Наразі у мерії працюють над відведенням ділянок та затвердженням детального плану, опісля – шукатимуть інвесторів.

Про це йшлося під час засідання громадської ради при управлінні транспорту та зв’язку ЛМР.

Так, паркінг на площі перед пам’ятником Іванові Франкові мають розмістити, не зачіпаючи територію парку. Як зазначив керівник відділу стійких транспортних систем ЛКП «Лвьвівавтодор» Павло Сирватка, замовником будівництва буде ЛКП «Зелений Львів».

«Як на вулиці Університетській, так і на площі Петрушевича при будівництві паркінгу зверху залишиться мінімальна потрібна територія для проїзду. На Університетській зараз іде мова про пожежний проїзд з можливість пропуску транспорту, а на Петрушевича всі парковки, які там є, мають зліквідуватися, утворитися сквер і громадський простір», – зазначив він.

Наразі у Львівській міськраді триває документальне оформлення будівництва цих підземних паркінгів, опісля зможуть оголосити конкурс на пошук інвесторів.

Окрім цього, нині оцінюють можливість зведення паркінгу на площі Двірцевій біля залізничного вокзалу, яку мали б ремонтувати наступного року. Втім через значу кількість старих комунікацій там цю ідею можуть відкинути. Ще одним потенційним місцем під паркову є територія позаду готелю Жорж. Втім, наразі в мерії немає розрахунків, чи паркінг там не спричинить ще більшого скупчення автівок в центрі міста.

Як повідомив в.о. керівника управління транспорту та зв’язку ЛМР Олег Партика, на сьогодні у Львові є 116 паркувальних майданчиків на майже 3 тисячі паркомісць (серед них службові та туристичні).

У місті працюють 84 оператори, з якими укладено договори. Від початку року за оренду землі під парковками транспортне управління зібрало 3,2 млн грн при річному плані у 4,6 млн грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 21:09:53