п'ятниця, 11 серпня, 2017, 11:15 Суспільство
У Києві обговорять перехід України на цифрове телебачення
Фото: 1tv.com.ua
Фото: 1tv.com.ua

7 вересня у Києві відбудеться десятий форум «Цифрове мовлення в Україні», де обговорять проблеми та шляхи впровадження переходу з аналогового до цифрового телебачення в Україні.

Про це повідомляє прес-служба форуму.

На заході пропонують обговорити такі проблеми:

Підводні камені цифрової реформи: 2016-2017. Дискутуватимемо про хід реформи, причини її стагнації та можливі шляхи повної реалізації. Учасники дискусії – представники основних державних органів, залучених до процесу, та представники індустрії.

Мейнстрім чи маргіналія: чи потрібне Україні цифрове телебачення? Представники телевізійної індустрії та провідних телекомунікаційних компаній обговорять, чи зберігає DVB-T2 мовлення актуальність для українського ринку та чи не замінять її у найближчий час інші технології, що активно розвиваються в Україні.

Законодавчий ключ від цифрової реформи. Дискусія провідних медіа-юристів та розробників проекту Закону України «Про аудіовізуальні послуги» проте, чи буде прийнято до 10-ої річниці реформи та 7-ої річниці роботи над законопроектом нове законодавство, що створить механізми для успішного завершення переходу на цифру та подальшого розвитку наземного ефірного телемовлення.

Реформа для людей? Хто може і хоче дивитись цифрове телебачення. Під час дискусії експерти обміняються думками про те, кому насправді доступний цифровий сигнал, наскільки збільшилась кількість абонентів цифрового телебачення, хто буде аудиторією наземного ефірного мовлення у майбутньому і наскільки комерційно цікавою є така аудиторія.

Нова цифрова реформа для України. Перспективи впровадження цифрового радіо. В процесі дискусії учасники обміняються думками про те,чи потрібне українцям цифрове радіо, чи на часі такі зміни для радіо галузі, які кроки для старту реформи вже зроблені і які подальші кроки плануються.

Щоб взяти участь у Цифровому форумі, необхідно оплатити 710 гривень (реєстрація до 1 вересня) або ж 895 гривень (реєстрація після 1 вересня).

Участь для членів НАМ, регіональних, місцевих мовників, представників Нацради, держустанов та ГО – безкоштовна. Зареєструватися можна тут.

Відбудеться захід у Києві в готелі RadissonBlu (Ярославів Вал, 22).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 18:50 :35