п'ятниця, 11 серпня, 2017, 21:49 Політика
У комітеті з нацбезпеки ВР відповіли на істерику Росії щодо будівництва бази ВМС в Очакові

Будівництво оперативного центру ВМС України на військово-морській базі в Очакові Миколаївської області інженерами ВМС США повністю відповідає законодавству України.

Про це у Facebook повідомила нардеп, член комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони Ірина Фріз.

Фріз прокоментувала нещодавні висловлювання заступника голови комітету Ради Федерації Росії з оборони і безпеки Франца Клінцевича про нібито провокації з боку ВМС США: «Очевидно, Франц Клінцевич не помітив змін в законодавчому полі і зовнішній політиці України».

Нардеп нагадала, що в цьому році Верховна Рада прийняла закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зовнішньополітичного курсу України)».

«Законопроект дозволив чітко встановити курс України на набуття членства в Північноатлантичному Альянсі. Хочу нагадати Францу Клінцевічу, що позаблоковий статус було скасовано Україною незабаром після анексії Криму і початку російської агресії на Донбасі», – підкреслила Фріз.

Нардеп зазначила, що Україна розглядає таке будівництво як нагальну потребу в рамках підвищення обороноздатності держави, розвитку ВМС України, а також проведення і координації спільних заходів безпеки з країнами-членами НАТО.

«Така необхідність викликана багаторічною політикою РФ, спрямованою на знищення української незалежності і суверенітету, а з 2014 року – веденням неоголошеної війни», – підкреслила вона.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 18:47 :20