п'ятниця, 11 серпня, 2017, 13:01 Львів
У Дрогобицькому районі до водіїв автобусів доведуть вимоги ОДА щодо пільгових перевезень

На нараді у Дрогобицькій райдержадміністрації, яку провів перший заступник голови РДА Віталій Скоропад, перевізників зобов’язали довести до водіїв розпорядження Львівської облдержадміністрації щодо перевезення пасажирів пільгових категорій.

На нараді з перевізниками також розглядали скарги і пропозиції мешканців населених пунктів.

На нараду прибули депутати Летнянської сільської ради від с. Коросниця. Громада просить, щоб автобус Дрогобич-Меденичі-Рівне хоча б двічі на день заїжджав у село. Було прийнято компромісне рішення: тричі на тиждень – в понеділок, середу та суботу – рейси будуть виконувати через с. Коросниця.

Наступним питанням було невиконання рейсів Дрогобич-Залокоть через Підбуж. Були запропоновані різні варіанти вирішення проблеми, але сільський голова Залокоті Василь Куцик та перевізник дійшли згоди, що буде продовжено окремі рейси Дрогобич-Підбуж до с. Залокоть.

Як інформувала завідувач сектору житлово-комунального господарства та інфраструктури Ганна Павлюк, значна кількість скарг, як до райдержадміністрації, так і на лінію «112», надходить на вартість проїзду на приміських маршрутах, що проходять через м. Борислав.

За словами перевізників, які виконують такі рейси, маршрути Борислав-Стебник, Східниця-Трускавець та інші є приміськими, які доставляють пасажирів з початкової станції до кінцевої та до передбачених в паспорті маршруту зупинок. Для перевезення по м. Бориславу є міський транспорт, де діють тарифи, встановлені міською радою.

Також керівникам фірм-перевізників було наголошено на необхідності дотримання правил дорожнього руху, постійного інструктажу водіїв, які виходять в рейс, та роздано інформаційні матеріали щодо безпеки руху на дорогах,- повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 21:15:31