п'ятниця, 11 серпня, 2017, 21:15 Політика
Соломія Бобровська розповіла, чому пішла працювати до Саакашвілі в Одесу

Насправді, я дуже втішилася, коли пана Михайла було призначено на таку посаду. Мені здавалося, що наше спільне горе – війна зблизить нас і Саакашвілі відчуватиме Україну так, як відчуваємо її ми.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявила Соломія Бобровська, заступник голови Одеської ОДА (2015-2016 рр.).

Ведуча програми зауважила, що Соломія Бобровська – українська націоналістка і ніколи цього не приховувала. Натомість, як запевнила ведуча, чимало націоналістів не схвалювали призначення грузина Михайла Саакашвілі на посаду керівника Одеської ОДА.

«По-перше, давайте будемо розвіювати міф, що ж таке націоналізм. У першу чергу, націоналізм – це повага до іншої нації, це про здоровий націоналізм. І насправді, я дуже втішилася, коли пана Михайла було призначено на таку посаду. Мені здавалося, що наше спільне горе – війна зблизить нас», – зазначила гостя програми.

Соломія Бобровська каже, що зважаючи на навчання Саакашвілі в Україні та на його внутрішні переконання, екс-президент Грузії має право поводити себе господарем в Україні.

«Нехай цей аргумент хиткий для когось, але якраз мені здалося, що саме війна нас поєднала і він відчуватиме Україну так, як відчуваємо її ми. Одеса – специфічний регіон, я не знаю чому він її вибрав. Так, тут все складніше, адже ми не 5-ти мільйонна Грузія, ми 45-ти мільйонна Україна», – зауважила Соломія Бобровська.

Екс-заступник голови Одеської ОДА розповіла, що насправді в Одесі у неї було більше проблем з націоналізмом та українською національністю, ніж із Саакашвілі.

«Мені набагато гірше було слухати, коли мені говорили, щоб я їхала в Рівне. Мовляв, що я хочу зробити з Одеси Рівне, ніж коли говорили Михайлові їхати у свою Грузію. Мені дуже боліло. Мені здавалося, що я у себе вдома, мене виховували так, що мій дім – з Волині до Луганщини, з Києва до Одеси, тому я була у себе вдома. Це інша моя маленька Батьківщина. Але в кінці каденції мені знову це повторювали», – додала Соломія Бобровська.

 

Читайте також: Бобровська: Частину команди Саакашвілі вдалося відтіснити

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 12:38:07