п'ятниця, 11 серпня, 2017, 19:56 Політика
Соломія Бобровська: Команда Саакашвілі планує зміцнюватися
Лідер політичної сили «Рух нових сил» Михайло Саакашвілі. Фото: Соколовська Інна/УНІАН
Лідер політичної сили «Рух нових сил» Михайло Саакашвілі. Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Команду Михайла Саакашвілі, яка працювала в Одесі, атакували по трьох «цільових групах» – головах РДА, митній та грузинській командах.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявила Соломія Бобровська, заступник голови Одеської ОДА (2015-2016 рр.).

Гостя програми наголосила, що свого часу тодішній очільник Одеської ОДА Михайло Саакашвілі дав унікальну можливість молодшому поколінню зайти і спробувати свої сили, делегувавши повноваження та надавши можливість відчувати відповідальність.

«Мені здається тому на дужу-дуже довго або на все життя залишуся у його ментальній ціннісній команді, і мені буде важко себе від нього відмежовувати», – зазначила гостя програми.

Соломія Бобровська розповіла, що після того, як пішла у відставку, то взяла певну паузу та відпустку після півтора року роботи без вихідних. Проте така «хвилька перепочинку» затягнулася в конфлікт, який, припустила Бобровська, був створений за допомогою Адміністрації Президента та інших органів, які атакували команду, що працювала в Одесі.

Так, ішлося про три «цільові групи», перша з яких – голови райдержадміністрацій, щодо яких безпідставно а в деяких випадках і на підставах почали порушувати кримінальні провадження. Друга група – це митна команда і третя – грузинська команда, розповіла гостя програми. З її слів, у судовій тяганині та через мітинги на підтримку колег уся весна «випала з життя».

«А поки я взяла перерву, то наш Президент вирішив, що іншому президенту у цій країні не місце. Так вийшло, що ми фактично не зайшли до кінця у поле боротьби уже політичної партії», – зазначила Соломія Бобровська.

Разом з тим, гостя програми заявила, що команда Саакашвілі планує зміцнюватися.

«По Україні розгортаються великі коаліційні штаби з Громадянською позицією, з Демократичним альянсом, з іншими партіями, які бачать у собі змогу і потугу робити цю осінь активною, зокрема, у питаннях недоторканності та решти порядку денного, які будуть стояти у перші два місяці осені. Це перший момент. Друге. Функціонування сьогодні цієї партії або з вересня, якщо все вдасться правильно, покаже, що відсутність харизматичного лідера, але його присутність за кордоном… воно покаже спроможність команди, яка збудувалася за ці 6-8 місяців», – зазначила Соломія Бобровська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 04:10:54