п'ятниця, 11 серпня, 2017, 11:35 Світ
Путін хоче розмістити російське ППО на кордоні Білорусі та України
Російські комплекси ППО. Фото: РИА Новости
Російські комплекси ППО. Фото: РИА Новости

Президент Росії Володимир Путін вніс до Державної Думи проект федерального закону, який дозволить РФ використовувати ППО на кордонах Білорусі з ЄС та з Україною.

Про це повідомляє УП з посиланням на сайт Держдуми.

Як зазначено, Путін просить Держдуму ратифікувати протокол «про внесення змін і доповнень до Угоди між Російською Федерацією і Республікою Білорусь про спільну охорону зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі і створення Єдиної регіональної системи протиповітряної оборони Російської Федерації і Республіки Білорусь від 3 лютого 2009 р».

<nbsp;>

Його підписали в Мінську 2 листопада 2016-го року.

«Його положеннями уточнюється понятійний апарат Угоди, а також вносяться зміни, що стосуються організаційно-штатної структури Збройних Сил Російської Федерації і порядку застосування зброї і бойової техніки черговими з протиповітряної оборони при спільному виконанні завдань бойового чергування», – йдеться на сайті.

«Реалізація Протоколу дозволить підвищити надійність охорони зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі, сприятиме зміцненню безпеки двох держав і не потребуватиме додаткових асигнувань федерального бюджету», – підкреслюється в повідомленні.

Читайте також: У білоруських школах більше не вчитимуть про «спільну» історію

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 01:20 :56