п'ятниця, 11 серпня, 2017, 19:26 Політика
Пташник: Попри корупційні справи, на проект «Стіна» продовжують виділяти кошти

Якщо є факти величезних корупційних зловживань на будівництві проекту «Стіна», то для чого виділяти додаткові кошти, щоб знову виник ризик вимивання державних грошей?

Таку думку висловила народний депутат України Вікторія Пташник у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, детективи НАБУ повідомили про підозру сімом особам, затриманим в межах розслідування за фактом розтрати коштів держбюджету при облаштуванні кордону.

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник не виключає появи нових підозрюваних за фактом розтрати коштів державного бюджету, виділених для інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону, або так званого проекту «Стіна».

«Незважаючи на те, що тривають гучні антикорупційні розслідування, кожного року на проект «Стіна» виділяються все нові і нові кошти. Зокрема у 2017 році на будівництво споруд було закладено 200 мільйонів гривень, після чого у змінах до бюджету було виділено ще 300 мільйонів гривень», – зауважила Пташник.

Однак, додає нардеп, антикорупційні органи все ж почали встановлювати певні правопорушення, відкривати справи й визначати підозрюваних осіб.

«Очевидно, що відбувається певний дисбаланс. Адже якщо є факти величезних корупційних зловживань, то для чого виділяти додаткові кошти, щоб знову виник ризик вимивання державних грошей. Однак позитивом є те, що подібна інформація почала спливати, що країна нарешті почала дізнаватися прізвища тих людей, проти яких порушуються корупційні справи», – прокоментувала Вікторія Пташник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 18:50 :21