п'ятниця, 11 серпня, 2017, 19:41 Політика
Проект «Стіна» просували депутати «Народного фронту», які й не впускали НАБУ на кордон, – Чижмарь

Коли в Україні починають викривати корупціонерів, вони одразу починають прикриватись політичним переслідуванням. Адже проект «Стіна» лобіювала партія «Народний фронт», яка відзначилася навіть тим, що не впускала на кордон представників НАБУ та ГПУ для вилучення документів.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав народний депутат Юрій Чижмарь.

«Я думаю, що вже ніхто в Україні не сумнівається, що коли починається боротьба з корупцією всі верещать, що це політичні переслідування і кожен хоче сказати, що він ангажований. Хоча, яке політичне ангажування можуть мати працівники прикордонної служби, керівники підприємств, які були задіяні в корупційній схемі? До сих пір не розумію. Їм просто треба назвати політичну партію, яка представляла проект «Стіна» на кордоні з Росією, яка її просувала – це «Народний фронт», – розповів Чижмарь.

Та додав: «Ми дуже добре пам’ятаємо, коли була історія із прикордонною службою. Коли мала відбуватися виїмка документів, то саме депутати «Народного фронту» увійшли на пропускний пункт та не допускали слідчих НАБУ і ГПУ в приміщення прикордонної служби».

Також нардеп наголосив, що прикордонники повинні охороняти межі України, а не займатися політикою.

«Коли працівники прикордонної служби, яким за законом заборонено займатися політичною діяльністю говорять, що це політичні переслідування, то їм потрібно випити якусь таблетку для покращення розумової діяльності. Тому що їм впринципі займатися нею не можна і фінансувати політичні партії, вони також не мають права», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 18:46 :17