п'ятниця, 11 серпня, 2017, 21:10 Політика
Облаштування україно-російського кордон є вимогою ЄС, – Михайло Довбенко

Україна підписала європейські документи, зокрема і Асоціацію з Європейським Союзом, де однією із вимог ЄС було облаштування східних кордонів України.

Таку думку висловив народний депутат України Михайло Довбенко у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Незважаючи на те, чи є війна з Росією, чи ні, нам необхідно було вже давно навести лад з україно-російським кордоном. Адже майже 2 тисячі кілометрів державної межі не мали ні делімітації, ні демаркації. І коли Україна підписала європейські документи, зокрема і Асоціацію з Європейським Союзом, де однією із вимог ЄС було облаштування східних кордонів України», – зауважив Довбенко.

Звісно, констатує депутат, серед величезної протяжності україно-російського кордону є та частина, яку Україна наразі не контролює, і тут навряд чи поки щось можна зробити. Проте кордон з Росією є ще в Чернігівській, Сумській та Харківській областях, і там потрібно навести лад.

«Росія постійно намагається проводить провокації неподалік українського кордону, тому, звичайно, інженерно-охоронна система має працювати. Безумовно, важко за один рік облаштувати таку протяжність державної межі, тому цю роботу потрібно робити поступово. Щодо фінансування, то як і в будь-якій сфері, його потрібно контролювати, оскільки усі державні механізми сьогодні так чи інакше пронизані корупцією», – підсумував Михайло Довбенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 18:48 :24