п'ятниця, 11 серпня, 2017, 15:56 Регіони
На Волині фермер самовільно захопив ділянку, вартістю в 9,5 млн грн

На Волині прокуратура звернулася до суду з позовом до фермерського господарства, аби зобов’язати повернути державі самовільно зайняту земельну ділянку, вартістю понад 9,5 мільйона гривень.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Прокурори з’ясували, що понад 25 га земель запасу сільськогосподарського призначення у Ковельському районі фермерське господарство обробляє без розроблення правовстановлюючих документів.

Шкода, завдана цим державі, становить понад 34 тисячі гривень, і господарство її повністю відшкодувало, визнавши тим самим факт самовільного використання землі.

Припис же державного інспектора у сфері державного контролю за використанням та охороною земель з вимогою у 30-денний термін усунути порушення законодавства та оформити право користування землею керівник господарства проігнорував, продовжуючи користуватися ділянкою.

Відтак, його було притягнено до адміністративної відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки. Фермер сумлінно сплатив штраф у розмірі 680 гривень, проте так і не вжив жодних заходів, аби узаконити користування землею.

У справу втрутилася прокуратура. Аби відновити порушені майнові інтереси держави, прокурори в суді вимагатимуть від фермерського господарства звільнити самовільно зайняту землю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 02:07:56