п'ятниця, 11 серпня, 2017, 17:30 Львів
На Львівщині 26 безробітним допоможуть розпочати власну справу

26 мешканців Львівської області зможуть започаткувати власну справу у межах проекту «Рука допомоги», ще 85 осіб працевлаштують і 20 залучать до громадських робіт.

Таке рішення ухвалила комісія з реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Ще 113 жителів Львівщини готові змінити статус незайнятої людини на зайняту, а ще важливіше – практично кожен четвертий з них готовий стати підприємцем», – говорить в.о. голови Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук.

Вона підкреслила, що більшість майбутніх підприємців віддають перевагу сфері послуг та виробництву, особливо у сільській місцевості.

«Дуже тішить, що в маленьких містечках та селах почнуть розвивати бізнес. Учасники проекту «Рука допомоги» відкриють кафе, магазини одягу, побутової хімії, маленькі сироварні та сімейну птахофабрику. Також є охочі виготовляти меблі, надавати перукарські послуги, відео та фотозйомки. Молодь спробує свої сили у створенні інтернет-магазину», – розповіла в.о.голови Львівського обласного центру зайнятості.

За її словами, охочі взяти участь у громадських роботах займаються благоустроєм та інформуванням населення про порядок отримання субсидій. А нові робочі місця отримали перукарі, страхові агенти, менеджери, психологи та охоронники.

Пілотний проект «Рука допомоги» реалізує Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку у Львівській, Полтавській та Харківських областях. Головна мета проекту – повернути на ринок праці незайнятих працездатних громадян.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 12:36:28