п'ятниця, 11 серпня, 2017, 9:55 Регіони
На Буковині затримали понад 30 ящиків контрабандних сигарет
Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon
Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

За минулу добу прикордонниками Чернівецького загону у трьох випадках упередили спроби незаконно перемістити до Румунії понад 15 тисяч пачок сигарет та затримали трьох осіб, ймовірно причетних до протиправної діяльності.

Усі три затримання трапилися на ділянці відділу прикордонної служби «Красноїльськ». Так, під час перевірки випереджувальної інформації, прикордонний наряд виявив групу осіб з ношами, що рухалися в бік державного кордону, – передає прес-слуба Чернівецького прикордонного загону.

Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon
Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Помітивши групу реагування, порушники покидали свої ноші та вдались до втечі. Під час переслідування прикордонниками було здійснено кілька попереджувальних пострілів вгору. Проте, порушників це не зупинило, наразі триває їх пошук. У покинутих ношах охоронці кордону виявили 6750 пачок сигарет, які в подальшому будуть передані співробітниками ДФС області.

Того ж дня по обіді було затримано 6 пакунків із тютюновими виробами та трьох мешканців прикордоння. В подальшому, їх було доставлено до прикордонного підрозділу та складено відповідні адміністративно-процесуальні документи.

Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon
Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Решту сигарет прикордонники цього ж відділу затримали згодом. Помітивши прикордонників, правопорушники намагалися разом зі своїми ношами зникнути с поля зору. Тому прикордонний наряд змушений був здійснити ряд попереджувальних пострілів з автоматичної зброї. Зрозумівши, що втекти з товаром не вдасться, порушники покинули його. Наразі здійснюються заходи щодо пошуку та затримання втікачів.

Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon
Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Крім того, раніше прикордонниками відділу «Сокиряни» поблизу кордону було затримано двох громадян Молдови без документів. Затримані чоловіки мали явні ознаки алкогольного сп’яніння. Зі слів іноземців, вони намагалися незаконно потрапити з Молдови в один із барів міста Сокиряни для продовження свого відпочинку.

Наразі затриманих горе-мандрівників доставлено до прикордонного підрозділу для складання адміністративно-процесуальних документів. За спробу незаконного перетину кордону чоловікам загрожує чималий штраф та повернення додому.

Також поблизу українсько-румунського кордону було затримано ще одного чоловіка, ймовірно причетного до підготовки до протиправної діяльності. Зі слів затриманого він є місцевим жителем населеного пункту Нижні Петрівці Сторожинецького району. Проте, чітко пояснити мету свого перебування поблизу кордону, чоловік не зміг. На нього складено відповідний протокол про спробу порушення державного кордону, його долю вирішуватиме суд.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 06:34:33