п'ятниця, 11 серпня, 2017, 21:32 Політика
Міністр Омелян повинен був допомогти Бальчуну, а не критикувати його, – Довбенко

Войцеха Бальчуна обрали на відкритому конкурсі на посаду голови правління ПАТ «Укрзалізниця». І через місяць роботи Бальчуна Міністр інфраструктури Володимир Омелян почав його критикувати. А мав би допомогти, адже це величезна структура, яка має свої нюанси.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав народний депутат України Михайло Довбенко.

«Мені прикро, що Бальчун пішов з посади. Хочу сказати, що ми в державі пішли шляхом, аби максимально публічно та прозоро обрати керівника української залізниці. Для цього ми оголосили міжнародний конкурс зі серйозними вимогами. Бальчун переміг чесно, бо я не чув, щоб були якісь застереження, щодо його обрання», – розповів Довбенко.

Також додав: «До речі, його біографія як на мене, досить серйозна. Він п’ять років очолював польську залізницю, вивів її на біржу. Адже я, як фінансист хочу вам сказати, що вивести компанію на біржу не дуже просто, тому що, коли торгують акціями цього підприємства, то вища ціна говорить про те, що там кращий порядок і кращі результати. Також він два роки очолював польську авіакомпанію LOT, тобто у нього було достатній і непоганий досвід».

Довбенко також зауважив, що йому прикро, що міністр Омелян через місяць роботи Бальчуна почав влаштовувати йому різноманітні перешкоди.

«На місці Володимира Омеляна, я як керівник міністерства найперше допоміг би йому, якщо він щиро хотів впровадити реформи. А сталося так, що як тільки людина взялася щось робити на «Укрзалізниці» її попросили піти. А тепер знову чекаємо наступних три місяці поки оголосять ще один конкурс. Знову будемо когось шукати, можливо навіть іноземця, щоб він краще знав як адаптувати залізницю до європейських вимог. Я бачу, що міністр радіє, що так сталося, а мені сумно, що ми знову маємо все починати спочатку, треба було, щоб він проявив більшу мудрість», – прокоментував Довбенко. 

 

Читайте також:  Омелян – за звільнення всього керівництва Укрзалізниці

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 21:11:09