п'ятниця, 11 серпня, 2017, 20:52 Політика
Екс-очільниця Одеської ОДА розповіла про те, чим її хотіли шантажувати

Соломія Бобровська вирішила зробити паузу, оскільки за півтора року зробила величезний стрибок, проте ця пауза зроблена не через страх працювати в опозиції.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) зазначила Соломія Бобровська, заступник голови Одеської ОДА (2015-2016 рр.).

Гостя програми розповіла, що у Михайла Саакашвілі була така риса: він надає людині повноваження, а далі вона повинна «вижити». Якщо «виживаєш» – ідеш далі. Соломія Бобровська наголосила, що для себе принципово вирішила зробити паузу, оскільки за півтора року зробила стрибок в геометричній прогресії. Але, переконує гостя програми, це не було зроблено через страх працювати в опозиції.

«Ми звикли боятися приходити додому, ми звикли мати за собою «наружку». Ми звикли, як і ви і багато з наших колег і друзів, знати про те, що телефони прослуховуються і так далі. І купа речей – домашніх, приватних, куди занурюються більше, аніж у робочі документи. Насправді, коли Михайло (Саакашвілі. – Ред.) пішов з адміністрації, зі мною була розмова, що апеляція до моїх приватних справ, життєвих, але не до роботи, ставлячи ультиматум – ти думаєш, ми не знаємо це і це, і це… Не втручайся, наприклад, у відвойовування коштів за якісь там, умовно, медицину чи освіту, тому що це буде мати наслідки», – заявила Соломія Бобровська.

Так, ішлося про її приватні розмови із матір’ю, проте їй нічого приховувати.

«У мене була природна реакція: ну, це не радянська держава 30-х років, 40-х чи 50-х», – зазначила гостя програми.

Соломія Бобровська також прокоментувала питання щодо того, чому очільницею Одеської митниці Михайло Саакашвілі призначив Юлію Марушевську.

«Це людина, яка буде відстоювати принцип. До речі, сьогодні одеський бізнес, згадуючи, умовно, так, Юлія була молода, так, вона не митник за освітою, але за 25 років це перший раз, коли ми не давали хабарів. Це вартує похвали, довіри і визнання. Я вважаю, що тут якраз, попри всю можливу критику, це було правильне призначення», – вважає гостя програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 12:37:59