п'ятниця, 11 серпня, 2017, 20:46 Політика
До середини серпня у всіх областях України запрацюють антирейдерські агроштаби

Антирейдерські аграрні штаби запрацюють в усіх областях України до 15 серпня цього року.

Про це повідомила на прес-конференції заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова, передає УНН з посиланням на прес-службу Мін’юсту.

«До наступного вівторка вони (антирейдерські штаби – ред.) будуть створені у всіх областях», – цитує прес-служба слова О.Сукманової.

Вона зазначила, що такі антирейдерські штаби вже діють на Херсонщині та Миколаївщині, де відбулися їх перші засідання.

За її словами, для забезпечення комплексного підходу в боротьбі з рейдерством до складу штабів увійдуть представники Міністерства юстиції, правоохоронних органів, органів прокуратури, Держгеокадастру, а також аграрії та громадськість.

«Робота цих штабів повинна бути максимально доступною, прозорою та зрозумілою для людей. Окрім того, при центрах безоплатної правової допомоги Міністерства юстиції формуються мобільні групи, які їздитимуть по селах і надаватимуть юридичну допомогу людям на місцях», – наголосила заступник міністра.

Вона також додала, що провідні аграрні асоціації, зокрема «Аграрний союз України», «Земельна спілка України», «Всеукраїнська Аграрна Рада» та «Асоціація фермерів та приватних землевласників України» підтримали таку ініціативу Мін’юсту і готові делегувати своїх представників у антирейдерські штаби.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України вирішив створити оперативні штаби в регіонах спільно з Обласними державними адміністраціями, територіальними підрозділами МВС, Держземкадастру, Мін’юсту, аграрними асоціаціями для недопущення незаконних захоплень в врожаю і землі у фермерів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 20:58:49