п'ятниця, 11 серпня, 2017, 20:20 Політика
Бобровська: Частину команди Саакашвілі вдалося відтіснити

Атака на команду Михайла Саакашвілі відбувалася із різних сторін. На міжнародній арені – це репутаційний ризик, який дав у копилку мінуси до роботи Банкової.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявила Соломія Бобровська, заступник голови Одеської ОДА (2015-2016 рр.).

Гостя програми розповіла про кримінальне переслідування колишніх членів команди Михайла Саакашвілі в Одесі, а зокрема, щодо керівника фонду «На благо Одеси» Тимура Нішніанідзе, у якого, зі слів Соломії Бобровської, були проблеми усю весну і які тривають і донині.

З її слів, вона вела кампанію на його підтримку та висловила вдячність усім активістам, які відвідували суд, де два місяці обирали запобіжний захід.

«Що є нонсенсом для людини, яка була консулом і яку судять фактично за період, коли у нього був імунітет. …(Його судять. – Ред.) за повернення податку на додану вартість, до якого держава Україна не має права влазити, за великим рахунком. І коли адвокати кажуть, що Україна вперше за 60 років порушує Віденську конвенцію на міжнародній арені, і про це всі мовчать… Тим більше, відносно Грузії, яка є дружньою – і за президентства попереднього (президента. – Ред.) – Віктора Андрійовича і нинішнього… Для мене це є дивно», – зазначила гостя програми.

Соломія Бобровська вважає, що усе це – репресії стосовно Михайла Саакашвілі особисто.

«Ми до кінця не вірили, що буде казус із забиранням громадянства», – наголосила вона.

Гостя програми додала, що атака на команду відбувалася із різних сторін.

«Доволі красиво, з однієї сторони, але на міжнародній арені – це репутаційний ризик, який дав у копилку мінуси до роботи Банкової», – зазначила гостя програми.

Соломія Бобровська додала, що таким чином команду Саакашвілі не те, що вдалося розколоти, але частину змогли відтіснити.

«Для багатьох питання своєї безпеки постало вище і тому зробили крок назад», – вважає вона.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 12:38:29