четвер, 10 серпня, 2017, 14:24 Політика
Завдання агресора – показати, що війна не закінчилась, – експерт

Агресор на Донбасі і надалі буде робити все для того, щоб в України була максимальна кількість втрат. Адже росіянам вигідно, щоб політичні зрадники могли сказати: нехай краще буде поганий мир, ніж хороша війна.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав військовий експерт Олег Жданов.

«Завдання агресора – показати, що війна не закінчилась і це постійний процес, який буде продовжуватись постійно. І завдання воюючої сторони – нанести максимальну кількість втрат, для того, щоб деякі екс-політики робили такі заяви, як «краще поганий мир, ніж хороша війна». Тобто погоджуйтесь, пробачайте і давайте жити дружньо. Ось за таким принципом», – розповів Жданов.

Водночас кількість ворожих обстрілів залежить і від кількості боєприпасів у ворога.

«Декілька днів тому була заява про те, що дуже великий конвой з боєприпасами привезли на тимчасово непідконтрольні Україні території. Це говорить про те, що зараз обстріли можуть посилюватись або їх вогнева сила може наростати. Тобто їхня кількість може бути невеликою, наприклад, двадцять обстрілів. Але набої будуть випущені з важкої артилерії», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 06:37:20