четвер, 10 серпня, 2017, 16:49 Економіка
Уряд оптимізує витрати військових представництв при дипустановах України за кордоном

Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо запровадження Міністерством оборони України нового механізму фінансування деяких видатків на утримання апарату військових представництв при дипломатичних установах України за кордоном.

Про це йдеться в урядовій постанові №554 від 9 серпня, передає УНН.

Як зазначається у поясненні до документу, це рішення стало ще одним кроком відходу від радянської до європейської системи забезпечення умов перебування працівників апаратів військових представництв за кордоном.

Вказано, що аналогічний механізм фінансування відповідних видатків застосовується в переважній більшості європейських країн під час планування коштів, які виплачуються працівникам військових представництв на їх утримання у зв’язку з перебуванням у довготерміновому відрядженні.

Прийняття постанови Кабміну, як очікується, дозволить оптимізувати витрати та діяльність працівників апаратів військових представництв при дипломатичних установах України за кордоном.

Зокрема, документом передбачається реалізація пілотного проекту запровадження на період до 1 жовтня 2018 року механізму компенсацій в іноземній валюті працівникам апарату військових аташе та апарату представника Міноборони, направленим у довготермінове строкове відрядження до посольств України в Білорусі, Бельгії, Бразилії, Казахстані, Канаді, Китаї, Сирії, США, Німеччині, Швеції, місії України при НАТО, постійного представництва України при ООН.

Як зазначається, працівники апарату військових аташе будуть отримувати компенсації в інвалюті для оплати оренди житла та комунальних послуг, пов’язаних з його орендою, а також витрат на мобільний Інтернет та зв’язок, проведення протокольних зустрічей, проїзд в щорічну відпустку та перевезення багажу під час ротації.

Згідно із постановою, уповноважений орган Міноборони перераховує компенсації на рахунки працівників апарату військових аташе в банківських установах країн перебування, видає готівкою компенсації протягом першого місяця довготермінового відрядження або на постійній основі з урахуванням особливостей системи фінансових розрахунків у країні перебування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 21:00:38