четвер, 10 серпня, 2017, 13:44 Львів
У Дрогобичі закликають встановлювати квартирні лічильники води

Адміністрація КП «Дрогобичводокнал» звернулася до споживачів, які не мають вузлів обліку у квартирах, з проханням невідкладно їх встановити.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на речницю водоканалу Лесю Ясюру.

«Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», що набув чинності 2 серпня 2017 р., підприємства водопостачання зобов’язані встановлювати загальні лічильники у кожному багатоквартирному будинку. На підставі п.4. ч.3. ст. 10 цього закону, різниця між показами загальнобудинкового лічильника та усіх квартирних засобів обліку води цього будинку розподілятиметься між споживачами, приміщення яких не обладнані вузлами розподільного (квартирного) обліку. Тому в інтересах абонента, який споживає послугу за нормативами, встановити у помешканні прилад обліку води», – йдеться у зверненні адміністрації підприємства.

Роз’яснювальну роботу з населенням щодо потреби встановлювати засоби обліку води КП «Дрогобичводоканал» розпочало ще навесні, коли законопроект про обов’язкове встановлення загальних лічильників води та тепла у багатоквартирних будинках лише перебував на розгляді Верховної Ради України. Тоді інформація, оприлюднена підприємством у квитанціях, дещо активізувала споживачів до встановлення квартирних водомірів. Та все ж на сьогодні, за інформацією служби збуту підприємства, 27% абонентів споживає послуги КП «Дрогобичводоканал» за нормативами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 21:42 :15