четвер, 10 серпня, 2017, 17:52 Львів
Садовий зізнався, що, не вивозячи сміття, витрачав більше, аніж ЛОДА зараз

Ми не мали куди дівати сміття, але витрачали шалені гроші на його вивезення! А ще, влітку львів’яни значно менше продукують відходів! – так Андрій Садовий пояснив той факт, що ЛОДА, перебравши функції вивезення ТПВ з міста, витрачає на це вдвічі менше коштів.

Про це він заявив сьогодні під час брифінгу.

«Це дуже добре, що ми почали витрачати менше грошей, як компенсацію за вивезення сміття. Великий об’єм сміття ми вивозили в центральну і східну Україну. Сьогодні відкрились полігони в межах Львівської області. Вартість транспортування відходів за 40 км – це одна ціна, а за 400 км – це інша ціна. Літом люди менше споживають. Якщо це буде коштувати менше для бюджету міста Львова – ми будемо втішені. Внаслідок блокади ми достатньо багато коштів використали, зараз ми маємо зобов’язання в місяць перераховувати 25 млн грн області за вивезення сміття. Тому якщо вони зекономили і нам це буде коштувати в два рази менше – велика подяка», – отака словесна абракадабра з вуст міського голови.

А тепер питання, які можна було б задати меру, якщо б журналісти були присутні на цьому брифінгу:

  • Як це, перебуваючи у сміттєвій блокаді, коли, за словами Садового, всі полігони України перестали приймати сміття зі Львова, можна було витрачати вдвічі більше коштів, аніж це робить зараз ЛОДА, справно вивозячи усі відходи? І це при тому, що за Садового місто було по вуха завалено місячними кучугурами відходів, а за Синютки – вивезли всі завали і вивозять щоденні накопичення;
  • «Літом люди менше споживають», – а як же всілякі кавуни і пляшки з-під води, які й надалі в основному скидають в загальні баки, де вони створюють значний об’єм.
  • «якщо вони зекономили і нам це буде коштувати в два рази менше – велика подяка». Тобто, виглядає, зараз Андрій Іванович схильний почати менше платити, а де ж він був до того, коли і сам міг економити гроші громади.

Далі Садовий пообіцяв виконати вимогу депутатів ЛМР та прозвітувати про те чому на вивіз сміття витрачалось саме такі кошти на наступній сесії, а також вимагати подібний звіт від ЛОДА:

«На першій сесії міської ради будемо публічно розповідати про всі гроші, запросимо представників з області. З великою приємністю, бо область зобов’язана щомісяця звітувати за кожну гривню тих бюджетних коштів, які ми їм перераховуємо, адже це дуже великі кошти».

Також сьогодні Андрій Садовий розповів, що вже цього року розпочнуть роботи щодо рекультивації звалища у Грибовичах та будівництва сміттєпереробного заводу, хоча проекти будуть готові лише у листопаді-грудні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 18:21 :50