четвер, 10 серпня, 2017, 9:05 Спорт
П’ятеро львівських лучників змагаються в Берліні на IV етапі Кубка світу-2017

Вчора, 9 серпня, у Берліні розпочався четвертий, заключний етап Кубка світу зі стрільби з лука сезону 2017 року. Змагання у столиці Німеччини триватимуть упродовж п’яти днів – за заключними пострілами, які остаточно й визначать володарів почесних трофеїв, глядачі спостерігатимуть у неділю, 13 серпня.

У Берліні стартував етап Кубка світу зі стрільби з лука / Соцмережі

Серед головних претендентів на медалі німецької проби традиційно й українські робінгуди. Зазначимо, що склад «синьо-жовтої» дружини більше, ніж на половину (п’ятеро з восьми спортсменів) сформовано з львів’ян, четверо з яких є представниками Львівського державного університету фізичної культури, повідомляє ldufk.edu.ua.

У складі чоловічої команди в Берліні виступатимуть студент ЛДУФК Юрій Гавелко та два випускники цього вишу – чинний чемпіон України Георгій Іваницький і ветеран національної збірної Мар’ян Івашко.

Представниця ЛДУФК змагатиметься в столиці Німеччини і в складі української жіночої збірної – це минулорічна випускниця вишу Вероніка Марченко. Дебютує на Кубку світу у столиці Німеччини студентка Львівського училища фізичної культури Соломія Трапезнікова. Зазначимо, що Георгій Іваницький та Мар’ян Івашко також є вихованцями ЛУФК.

Додамо, що обидві збірні команди України, чоловічу і жіночу, очолюють також випускники Львівського державного університету фізичної культури – заслужені тренери України Сергій Антонов та Віктор Михайленко відповідно.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 15:21:48