live
Новини » Економіка

Омелян анонсував хвилю звільнень на «Укрзалізниці»

Звільнення на «Укрзалізниці» мають стосуватися мінімум другого рівня, тобто, звільненню підлягатимуть заступники і керівники структурних підрозділів.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Володимир Омелян, міністр інфраструктури України.

«Це не лише моя вимога, це зартикулював прем’єр-міністр ще місяць тому назад, і я думаю, що це буде виконане на наступному тижні. Бо проблема не в Бальчуні. Він був красивим фронтменом», – заявив гість програми.

Володимир Омелян вважає, що кадрові «чистки» мають стосуватися мінімум другого рівня, тобто, звільненню підлягатимуть заступники і керівники структурних підрозділів.

Коментуючи питання щодо підвищення зарплат на УЗ, гість програми зауважив, що цілком можливо вивести з «тіні» 10-15 мільярдів гривень, і саме ці кошти й мають бути спрямовані на підвищення зарплати.

«Тоді керівник отримає не лише високу зарплату, а й бонусні нарахування. Так само це буде спрямоване на зарплати людям, які працюють на «Укрзалізниці». Вони працюють насправді у жахливих умовах», – зазначив Володимир Омелян та навів приклад умов роботи у локомотивах.

Гість програми також зауважив, що корупція на підприємстві лише збільшилася. Міністр вважає, що «Укрзалізниця» має бути повернена до Міністерства інфраструктури.

«Бо Міністерство економіки не має ні компетенції, ні відповідних підрозділів, ні бачення, як розвивати компанію. Наступний етап – це створення незалежних наглядових рад, які, власне, і мають усі права на володіння компанією, і тоді вже абсолютно неважливо, чи це Міністерство економічного розвитку, а чи Міністерство інфраструктури … опікується залізницею», – вважає він.

Читайте також: Українській залізниці не потрібні невідомі гастролери, – ОмелянLoading...
Loading...
Loading...