четвер, 10 серпня, 2017, 14:05 Політика
Обстрілами на Донбасі Росія хоче змусити Україну погодитись на свої умови, – Жданов

Без України Російська Федерація – це величезна сировинна база без територіально-економічного комплексу, який був створений ще за часів Радянського Союзу. Тому те, що встигла вхопити РФ у вигляді частини територій Донецької і Луганської областей, це важіль політичного управління.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав військовий експерт Олег Жданов.

«Російська Федерація хоче змусити Україну прийняти умови Мінських домовленостей у тому контексті, в якому вона хоче. Справа в тому, що Україна «дрейфує» в сторону Заходу. Не я вигадав формулу, яка була ще сформована до Другої світової війни, що Росія плюс Україна – це супердержава», – розповів Жданов.

Без України Російська Федерація на сьогоднішній день – це величезна сировинна база без територіально-економічного комплексу, який був тут створений ще за часів СРСР, без буферної зони між НАТО і Російською Федерацією.

«Тому те, що встигла вхопити Росія у вигляді частини територій Донецької і Луганської областей, це важіль політичного управління. Адже суть претензії Росії – особливий статус з правам вето на зовнішньополітичні питання. І це є відповідь на всі питання і на постійні обстріли в зоні АТО. Вони вважають, що це «той хвіст, за який вони тримають собаку, щоб вона не кусала», – додав він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 06:27:29