четвер, 10 серпня, 2017, 12:55 Регіони
На Закарпатті три члени банди розбійників проведуть за гратами по вісім років

Набув законної сили вирок Хустського районного суду, яким засуджено трьох членів організованої злочинної групи, які в період з грудня 2013 по липень 2014 р. здійснили серію розбійних нападів на громадян та крадіжок чужого майна на території Тячівського та Хустського районів.

Державним обвинувачем в судовому засіданні доведено, що в період з грудня 2013 по липень 2014 р. вказані особи здійснили чотири розбійні напади на громадян та три крадіжки чужого майна, заподіявши потерпілим шкоди на загальну суму понад півмільйона гривень, – інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Нападали на потерпілих у їх приватних будинках, погрожуючи вогнепальною зброєю та побоями, змушуючи їх таким чином віддати гроші та інше цінне майно.

Щоб уникнути ідентифікації, злочинці під час нападів використовували маски з прорізами для очей та рукавиці.

Затримали нападників по гарячих слідах після вчинення ними останнього злочину. Відразу після затримання злочинцям було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Злочинці визнані винними у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 187 КК України та ч. 5 ст. 185 ККУ України та засуджені до 8 років позбавлення волі із конфіскацією майна кожен.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 02:35:26