четвер, 10 серпня, 2017, 16:02 Політика
На Донбасі терористи «віджимають» підприємства, щоб розпиляти їх на металобрухт, – Фірсов

З початку АТО на непідконтрольних Україні територіях Донбасу не було відкрито жодного підприємства. Адже немає внутрішнього інвестора, а росіянам вони не потрібні. А все через те, що цивілізований світ взагалі звідти вийшов. Усі банки, пошти та інші установи там не працюють. Тому підприємства просто розпилюють на металобрухт.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав народний депутат 8-го скликання Єгор Фірсов.

«Для того, щоб керувати підприємством, потрібно мати розум, ринок збуту, якісь бізнесові навички, а у терористів цього немає. Більшість підприємств, я це знаю напевно, бо спілкуюся з промисловцями з тієї території, «віджимають», аби розпиляти їх на металобрухт», – розповів Фірсов.

Також він сказав про те, що у так званих «республіках» не зможе запрацювати промисловість, адже там немає інфраструктури.

«З 2014 року не відкрили жодного підприємства, бо ніхто не хоче заходити на ту територію, а внутрішнього інвестора немає, росіянам вони теж не потрібні. Адже цивілізований світ взагалі звідти вийшов. Усі банки, пошти та установи там не працюють, тому мова йде тільки про розпилювання», – сказав він.

Він додав: «Донбас, який зараз перебуває у руках бойовиків, був дуже багатий на промисловість. Але там не вироблялися готові продукти, тож різання на металобрухт, для них єдиний варіант».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 06:37:01