четвер, 10 серпня, 2017, 15:44 Регіони
Екс-суддя нагадав волинській журналістці про долю Олеся Бузини

Екс-глава Печерського суду Києва, адвокат Микола Замковенко зробив неоднозначний натяк волинській журналістці Оксані Петрук, який можна трактувати як завуальоване попередження.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Замковенко захищає у суді колишнього волинського податківця Руслана Вандьо, якого звинувачують у корупції.

Як Петрук повідомила у «Фейсбук», Микола Замковенко зробив їй «досить неоднозначний натяк». За словами журналістки, перед початком засідання він у присутності прокурора Володимира Бущака сказав, що, на його думку, фото, яке Петрук розмістила у дописі про суд, невдале. Мовляв, у мережі є інше фото, де він на своїй дачі.

«Один журналіст сфотографував мене і написав, що Ботанічний сад відпочиває порівняно з моєю дачею. Його вже нема в живих. Завалили як кабана під під’їздом», – сказав Микола Замковенко. Згодом він уточнив, що йдеться про Олеся Бузину.

P.S. Ні фото, ні публікації Олеся Бузини про дачу Миколи Замковенка в мережі я так і не знайшла..»,   – зазначила Оксана  Петрук.

Ця ситуація вже викликала обурення у волинських журналістів.

«Журналістам на Волині продовжують погрожувати.

Цього разу в головних ролях – журналістка Оксана Петрук і екс-глава Печерського суду Києва, а нині захисник обвинувачуваного в хабарництві волинського податківця Руслана Вандьо Микола Замковенко. Коли садити за це вже почнуть? Притягувати до відповідальності?», – написала у «Фейсбук» розслідувачка Аріна Крапка (Ірина Мусій).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 09:06:28