четвер, 10 серпня, 2017, 15:26 Політика
Для України готується «абхазький сценарій»,– нардеп

Для України готується «абхазький сценарій». Але такий, щоб він завжди мав якусь кровоточиву рану. Повного припинення вогню та відведення військ, про що ми зараз можемо лише мріяти, точно не буде.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Ігор Лапін ( фракція «Народний фронт»).

«Те, що нам готується «абхазький сценарій», але такий, щоб він завжди мав якусь кровоточиву рану, як на мене, це вже зрозуміло для всіх. Тобто такого повного припинення вогню та відведення військ, про що ми зараз можемо лише мріяти, точно не буде. А обстріли, які відбуваються, вони будуть постійно, щоби підтримувати напруженість», – вважає Ігор Лапін.

За його словами, війна сьогодні не має на меті заробити грошей на супротивнику. Натомість, як каже Лапін, війна скерована на те, аби заставити супротивника витратити більше грошей.

«За три роки війни на Донбасі Росія витратила близько 10 мільярдів. Але давайте подивимося, скільки ж грошей витратила Україна – сотні мільярдів доларів. Зокрема, за рахунок втрати економіки. Тобто, йде війна на обезкровлення, в тому числі і фінансове. Тому вони не зупиняться», – наголосив народний обранець.

Окрім того, Ігор Лапін зауважив, що ЗСУ сьогодні набагато чисельніші та професійніші, ніж на початку 2014 року.

«Я наголошу, що на сьогоднішній день ми носимо стримуючий характер, в першій лінії сидять підрозділи, які без важкого озброєння. Зокрема, якщо зрівняти Збройні сили України 2014 року, коли у нас було близько 50 тисяч, то сьогодні – у десятки разів більше. Також є багато демобілізованих, таких як я, які готові у будь-яку секунду взяти зброю і піти воювати. Це люди, які вже пройшли горнило війни», – зазначив нардеп.

Читайте також: Якщо війна триває третій рік, значить вона багатьом вигідна, - Безсмертний

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 06:27:18