четвер, 10 серпня, 2017, 18:29 Події
Бойовики поранили українського офіцера, який обстежував дорогу перед місією ОБСЄ

Українська сторона Спільного центру з координації та контролю повідомляє, що вже вдруге за останні два дні терористи ОРДО влаштовують збройні провокації на лінії розмежування.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

За даними СЦКК, цим бойовики створюють перешкоди роботі патрулів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на чолі з першим заступником голови місії Олександром Хугом.

Так, вранці в четвер особовий склад ЗСУ почав обстеження дороги на підконтрольній уряду території, по якій був запланований проїзд Хуга з підконтрольного бойовикам села Пікуза до Маріуполя, однак бойовики почали обстріл позицій ЗСУ і поранили українського військового, що обстежував дорогу на наявність вибухонебезпечних пристроїв.

«Роботи з розмінування проводилися при наявних гарантіях безпеки з боку НЗФ ОРДО, які були офіційно передані російською стороною СЦКК», – зазначає українська сторона центру.

У результаті Хуг і співробітники СММ ОБСЄ так і не змогли проїхати до Маріуполя за запланованим маршрутом. За даними ОБСЄ, в той день в ОРДО ніякі роботи з розмінування вказаної ділянки дороги не проводилися.

Як повідомлялося, в підконтрольному бойовикам ОРДО селі Пікуза обстріляли безпілотник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

9 серпня в СММ ОБСЄ заявили, що їхня камера на Донецькій фільтрувальній станції потрапила під обстріл і знищена.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 06:37:27