Новини » Політика

Заступниця Супрун Оксана Сивак покинула команду МОЗу через «втрату взаємної довіри»

Оксана Сивак. Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Заступник міністра охорони здоров’я Оксана Сивак йде з посади «через розбіжності у підходах до командної роботи та втрату взаємної довіри».

Про це Сивак написала на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні мій останній день на посаді заступника міністра охорони здоров’я у складі цієї команди. Повідомляю про це, оскільки не хочу, щоб це породило чутки, здогадки і версії. Я йду з МОЗу свідомо і маю бачення свого подальшого шляху. Таке рішення ухвалила, перш за все, через розбіжності у підходах до командної роботи та втрату взаємної довіри. Пріоритетом моєї команди була і лишається максимальна прозорість роботи Міністерства, що видно з усіх напрямів у моєму підпорядкуванні. Це був важкий рік, протягом якого ми гідно справлялися зі своїми обов’язками», – написала Сивак.

Вона підкреслила, що система охорони здоров’я в Україні потребує реальних змін. «Багато етапів вже реалізовано, частина – в процесі, є й те, що не вдалося. Щиро зичу, щоб задумані плани були реалізовані. Вдячна колегам та медичній спільноті за нашу спільну роботу, адже саме ви всі є рушійною силою цих змін», – написала Сивак.

Екс-чиновниця додала, що про причини свого звільнення розповість згодом.

Читайте також: Ситуація в охороні здоров’я в Україні не критична, а катастрофічна, – Комаровський

Loading...