середа, 9 серпня, 2017, 17:55 Події
З військових їдалень завернули 1,5 тонни неякісних харчів
Харчування українських військових. Фото: Микола Тис/ZIK
Харчування українських військових. Фото: Микола Тис/ZIK

Майже 1,5 тисячі тонн продуктів – це 10% від загального обсягу – не прийняли на забезпечення Збройних сил у зв’язку з їх невідповідністю вимогам.

Про це сьогодні заявив начальник Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ Дмитро Марченко, повідомляє прес-служба Міноборони.

«Лабораторіями ветеринарної медицини Міноборони та ЗСУ проведено понад 21,5 тис. лабораторних досліджень харчових продуктів, відповідно для яких виконано ветеринарно-санітарну експертизу харчових продуктів загальним тоннажем партій близько 15,5 тонн, з яких майже 1,5 тис. тонн не допущено на забезпечення у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам», – сказав він.

Марченко акцентував увагу на проблемах щодо м’ясних консервів виробника ТОВ «Адамант 2000». За його словами, ці консерви не відповідають вимогам державного стандарту та були заборонені Міністерством оборони України до використання та постачання.

Начальник Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ підкреслив, що за фактом виявлення неякісних продуктів харчування – м’ясних консервів, наданих однією з фірм постачальників, призначено службове розслідування. Наразі працює комісія, яка вже встановила низку порушень.

Марченко також повідомив, що з початку цього місяця, з метою швидкого реагування, до району проведення АТО направлено постійно діючу робочу групу для перевірки якості продуктів харчування, а також ще одна група саме зараз проводить перевірки військових частин щодо якості харчування у пунктах їхньої дислокації. За результатами перевірок Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів подав 44 претензії, виставивши до постачальників штрафів на загальну суму понад 2,8 млн грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 22:13:14