середа, 9 серпня, 2017, 13:20 Регіони
З Тернополя хочуть відновити авіарейси до Києва та Жешува

Тернопільська влада планує відновити авіарейси до Києва, а в перспективі – до польського Жешува.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі облдержадміністрації, про це йшлося під час зустрічі голови ОДА Степана Барни, голови облради Віктора Овчарука та президента підприємства «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва.

«Ми почули дуже перспективні пропозиції щодо реалізації проектів у сфері авіації, лісового господарства, медицини тощо. Але пріоритетним напрямком розмови було відновлення роботи аеропорту «Тернопіль». Мова йде як про запровадження регулярних рейсів, зокрема, «Тернопіль-Київ», а у перспективі – «Київ-Тернопіль-Жешув», так і про розміщення на базі тернопільського летовища так званого логістичного вузла з технічним обслуговуванням літаків і гелікоптерів», – розповів Барна.

Директор з виробництва товарів народного споживання підприємства АТ «Мотор Січ» Олексій Зеленюк зазначив, що метою візиту в регіон є впровадження товарів українського виробництва на внутрішньому ринку.

«Є пропозиції щодо розміщення на Тернопільщині локацій з виготовлення нашої продукції – це верстати, авіадвигуни, гелікоптери, товари для медичної галузі та народного споживання. Як ми бачимо, в області є хороший технічний та трудовий потенціал, і в такий спосіб спільно можна було б покращити ситуацію із зайнятістю місцевого населення. Крім того, компанія «Мотор Січ» пропонує співпрацю у розвитку Тернопільського аеропорту, зокрема, ми можемо надавати свої літаки для виконання регулярних рейсів», – зазначив Зеленюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 20:34:44