Новини » Економіка 9 серпня, 2017, 16:45
Українські підприємства за цей рік експортували свинини на $ 8,3 млн
Свинина. Фото: euromag.ru
Свинина. Фото: euromag.ru

Українські підприємства за перші сім місяців поточного року експортували свинини на 8,3 мільйона доларів, що в чотири рази перевищує показник за аналогічний період минулого року.

Про це повідомили в Асоціації свинарів України (АСУ), передає УНІАН.

«На експорті м’яса свиней у січні-липні Україна заробила в чотири рази більше, ніж за сім місяців минулого року – 8,3 мільйона доларів. Обсяг валютних надходжень за рахунок експорту живця свиней до Грузії потроївся», – йдеться в повідомленні.

За даними АСУ, за звітний період українські трейдери поставили на зовнішні ринки 3,93 тисячі тонн свіжого, охолодженого і морозива м’яса свиней, що майже втричі перевищує минулорічний показник.

При цьому за підсумками семи місяців 2016 року Україна не мала статусу нетто-експортера свинини.

У січні-липні минулого року надходження імпортної сировини на 65% перевищували обсяги експорту відповідної товарної групи, тоді як цього року експорт удвічі перевищив імпорт.

Українські підприємства за звітний період поставили до Грузії 1,8 тисячі тонн живої ваги свиней на 2,64 мільйона доларів.

«Так вдалося «перекрити» вартість завезених племінних свиней та завершити семимісячний період з позитивним зовнішньоторговельним сальдо – 1,61 мільйона доларів», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, згідно з даними Державної фіскальної служби, експорт свинини з України в 2016 році скоротився в 8,5 рази – до 3,2 тисячі тонн, у грошовому вираженні експорт свинини скоротився в 10,7 рази – до 5,1 тисячі доларів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 09:38 :56