Новини » Світ 9 серпня, 2017, 3:58
У Німеччині рекордна кількість незаповнених вакансій

Кількість незаповнених вакансій у Німеччині сягнула 1,1 мільйона на тлі рекордно низького числа безробітних.

Про це повідомляє DW.COM.

Вакансії в Німеччині доступні передовсім у торгівлі та будівельній сфері
Вакансії в Німеччині доступні передовсім у торгівлі та будівельній сфері

На німецькому ринку праці у другому кварталі поточного року близько 1,1 мільйона робочих місць не були зайняті. Це – рекордна кількість незаповнених вакансій, повідомив у вівторок, 8 серпня, на основі репрезентативного опитування роботодавців Інститут дослідження ринку праці та зайнятості при Федеральному агентстві праці.

Порівняно з першим кварталом поточного року кількість незаповнених вакансій зросла на 35 тисяч, а з аналогічним кварталом минулого року – на 114 тисяч. 838 тисяч вільних робочих місць нараховується в Західній Німеччині, 261 тисяча – в Східній. Особливо швидкими темпами кількість незаповнених вакансій зростає у переробній промисловості та будівництві.

Кількість безробітних у Німеччині в липні також виявилася на рекордно низькому рівні: 2,5 мільйона осіб. Це – найнижчий показник з часів возз’єднання західної та східної частин країни. Рівень безробіття в Єврозоні загалом впав до найнижчого рівня за останні вісім років. У червні в 19 країнах Європейського Союзу, де в обігу євро, було зареєстровано 14,2 мільйона безробітних.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 08:34 :03