Новини » Суспільство 9 серпня, 2017, 5:58
Смертність від спеки на Землі може зрости у 50 разів, – дослідження

Дослідження, проведене міжнародною групою, вказує на те, що аномальна спека, яка охопила Землю на даний момент, може нести смертельну небезпеку для мільйонів людей.

Про це повідомляє gogetnews.info.

Смертность от жары на Земле может увеличиться в 50 раз - исследование

Згідно з наявними даними, вже до кінця століття високі температури будуть приводити до загибелі більш ніж 150 тисяч осіб. До порівняння, на даний момент цей показник не перевищує і 3 тисяч. Даними про це поділилися співробітники міжнародного наукового видання The Earth Communications.

Вчені заявили, що уряди провідних держав вже зараз повинні робити рішучі дії для того, щоб стримати глобальне потепління. В іншому випадку, смертність по всій планеті може досягти шокуючої позначки в 350 мільйонів чоловік, причому більше 99% випадків будуть так чи інакше пов’язані зі спекою. Прогноз, звичайно, звучить фантастично для сучасної людини, але вчені закликають сприймати його серйозно, адже складений він був на основі спостереження, яке тривало понад 30 років.

До уваги в даному випадку бралися численні аспекти, в тому числі бурі, пожежі, спека, хвилі міграції населення та інші демографічні показники. На думку вчених, при зміні температури хоча б на пару градусів світ охопить справжній хаос. Збільшиться кількість ураганів, пожежі постійно будуть переростати в справжні екологічні катастрофи. Рівень повеней збільшиться на рекордних 3 тисячі процентних пунктів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 07:49 :37