середа, 9 серпня, 2017, 15:54 Спорт
МОК визначився з програмою зимових Юнацьких Олімпійських ігор- 2020

Виконком Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК) поширив принципи гендерної рівності і на зимові Юнацькі Олімпійські ігри 2020 року, які пройдуть в Лозанні (Швейцарія).

МОК визначився з програмою  Юнацьких Олімпійських ігор- 2020

Лозанна / noc-ukr.org 

До програми змагань додані жіночі та інноваційні види, цікаві молоді. Так, восьмим видом спорту на Іграх включений лижний альпінізм, який буде представлений в індивідуальних, спринтерських та естафетних дисциплінах. Таким чином він приєднається до семи традиційних олімпійських видів спорту, повідомляє noc-ukr.org.

Орієнтація на молодь та інновації стають синонімом моделі Юнацьких Олімпійських ігор. МОК активно співпрацює у цьому напрямку з міжнародними федераціями і в кожному виді спорту відбулась подібна адаптація. Серед них – введення інноваційного змішаного хокейного турніру з шайбою у форматі 3x3, змагання жіночих двійок у санному спорті та жіночий турнір з лижного двоборства.

Всього у III зимових Юнацьких Олімпійських іграх, які проходитимуть з 10 по 19 січня 2020 року в Лозанні, візьмуть участь 1880 спортсменів, які перебуватимуть в Олімпійському селищі у два заходи, змінюючи один одного. Це дозволить організаторам не збільшувати саме селище.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 21:21:36