середа, 9 серпня, 2017, 11:56 Суспільство
Маємо, зціпивши зуби, творити українську музику, – Дворський

І в перші роки незалежності, і зараз українці ще не отримали тієї держави, про яку мріяли наші діди-прадіди. Та є великі сподівання на молоде покоління. Адже воно більш загартоване і свідоме та підхоплює українську національну музику.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив народний артист України Павло Дворський.

Музикант розповів, як вже навіть у перші роки незалежності, коли співав українських патріотичних пісень, його називали «націоналістом».

«Чув, що казали: «От виходить націоналіст на сцену. Що йому, адже у нас вже є Україна?». Та, насправді, України як такої тоді не було, і зараз ще немає тієї держави, про яку мріяли діди-прадіди, ми самі та наші діти. Її потрібно будувати», – переконаний Дворський.

Однак, він вважає, що нове покоління більш загартоване, тож покладає на нього великі надії.

«Наші діти вже підхоплюють наші пісні, вони міцніші та свідоміші. Тож, я впевнений, що українська справа, пісня, духовність поступово ставатиме на вищий щабель», – зазначив артист.

На його думку, важкі моменти нам таки вдасться перебороти, як вдавалося це робити у важкі роки Радянського Союзу.

«Тоді на концертах я міг співати лише одну свою пісню або ж узагалі і це забороняли, бо ця музика була лірико-патріотичною. Мені навіть довелось брати псевдонім Павло Дністровський. Тоді думали, що, можливо, це якийсь московський чи ленінградський композитор і все ж дозволяли на концерті один-два твори», – розповів Дворський.

Та хоча й зараз на музичному ринку переважає продукт російського шоу-бізнесу, потрібно, зціпивши зуби, завойовувати своє.

«Слід взятися за перо, за інструменти і творити нашу музику. Бо ж це національний продукт, який маємо дарувати людям. Хоча й у певній мірі я сприймаю це, як комерцію, та все ж вважаю, що це наша місія», – зазначив Павло Дворський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 19:40 :15