Новини » Події 9 серпня, 2017, 22:11
Екс-начальник Хмельницького СБУ, біля якого застрелили двох людей, далі працює у Службі, – розслідування

Колишній начальник управління Служби безпеки у Хмельницький області Віктор Крайтор, який у лютому 2014-го року взяв на себе провину за загибель двох мітингарів біля управління, нині працює в одному з управлінь СБУ і обіймає посаду на державному підприємстві «Украерорух».

Про це йдеться в матеріалі знімальної групи телеканалу ZIK «Хмельницький майдан: Розслідування, яке згоріло».

«Він є співробітником Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ, на посаді офіцера діючого резерву на держпідприємстві «Украерорух». Там він перебуває під прикриттям помічника чи радника директора з питань безпеки», – повідомило журналістам джерело в СБУ.

«На законодавчому рівні передбачено, що на стратегічні підприємства виділяється одна така посада по типу помічника, консультанта чи радника, яку заміщує співробітник держбезпеки. Тобто у нього по факту два керівника, перший – це начальник управління СБУ, а другий – це начальник «Украероруху». Він підзвітний лише своєму першому керівнику», – повідомило джерело в СБУ.

На офіційний запит журналістів щодо нинішньої посади Віктора Крайтора СБУ відповідати відмовилася.

«Відомості щодо послужного списку Крайтора В.М. відносяться до службової інформації та їм присвоєно гриф «для службового користування», – йдеться у запиті.

Однак цю інформацію журналістам підтвердило ще три анонімних джерела в силових правоохоронних структурах.

У тому, що Віктор Крайтор є працівником СБУ, переконана й адвокат потерпілих Євгенія Закревська: «Він працює! Він діючий співробітник СБУ, ну як це?!»

Крім того, підтвердилася інформація щодо роботи Віктора Крайтора в «Украерорусі». Зокрема, секретар директора державного підприємства порадила журналістам надіслати запит із запитаннями до Віктора Крайтора на поштову скриньку «Украероруху», на його ім’я.

Нагадаємо, 19 лютого 2014 року біля Управління Служби безпеки у Хмельницькій області під час пікету будівлі застрелили двох людей – 71-річну Людмилу Шеремет і 21-річного Дмитра Пагора. Ще четверо мітингарів отримали вогнепальні поранення. Провину за скоєне тоді публічно взяв на себе голова управління Віктор Крайтор.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 07:06 :02