середа, 9 серпня, 2017, 14:03 Львів
Депутати вимагають звіту Садового та Львівспецкомунтрансу щодо перевитрат коштів на сміття
Сміттєвоз у центрі Львова. Фото: Микола Тис/ZIK
Сміттєвоз у центрі Львова. Фото: Микола Тис/ZIK

Львівська обласна державна адміністрація, перейнявши у своє управління вивезення ТПВ зі Львова, витратила на це вдвічі менше коштів, аніж до того «списували» у ЛМР. Відтак, депутати львівської міської ради вимагають з цього приводу звіту мера міста Андрія Садового та організації, яка розподіляла кошти за вивіз відходів – ЛКП «Львівспецкомунтанс».

Депутатське звернення з цього приводу на своїй фейсбук-сторінці розмістив Ігор Телішевський.

«Цього тижня у департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА повідомили про зекономлені кошти на вивезення ТПВ з міста Львова. За даними департаменту, за місяць на компенсацію перевізникам ТПВ, які вивозять відходи з міста Львова, було скеровано 12 мільйонів 854 тисячі гривень. Відтак, в ЛОДА стверджують, що завдяки запровадженому контролю та ваговому зважуванню, на вивіз сміття скерували вдвічі менше коштів, аніж керівні органи ЛМР», – пише депутат ЛМР.

Він вкотре звернувся до мера міста та керівництва «Львівспецкомунтранс» з вимогою прозвітуватись перед громадою:

«Депутати неодноразово вимагали публічного звіту міського голови та оприлюднення аудиту ЛКП «Львівспецкомунтранс» про витрачені кошти на вивезення сміття під час пленарних засідань ЛМР і жодного разу не отримували відповіді Громада міста повинна побачити куди саме пішло понад 200 мільйонів громадських коштів, і чи мова не йде про їх «відмивання»?»

Нагадаємо, звіт мера міста та керівника ЛКП «Львівспецкомунтранс» неодноразово переносились, а коли, врешті, відбулись, то не дали відповіді на більшість запитань. А аудит «Львівспецкомунтранс» взагалі поки не відбувся через те, що документи ЛКП вилучені правоохоронцями.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 00:19 :29