середа, 9 серпня, 2017, 10:01 Світ
Американські виборці хочуть, щоб Дональд Трамп перестав твітити, – дослідження
Президент США Дональд Трамп. Фото: ZIK/EPA/ANGELO CARCONI
Президент США Дональд Трамп. Фото: ZIK/EPA/ANGELO CARCONI

Усі знають, наскільки Дональд Трамп любить твітити. Білий дім сказав, що його твіти повинні мати офіційний характер, сам же ж пан Трамп вважає, що вони є найбільш ефективним способом спілкування з його прибічниками.

«Фальшиві ЗМІ з усіх сил намагаються змусити мене припинити використання соціальних медіа», – затвітив він у червні. «Вони ненавидять те, що я можу отримати чесне і не відфільтроване повідомлення».

Проте опитування показало, що більшість американців насправді не цінують його твітів. І що велика частина громадськості вважає, що це не є відповідний лідеру стиль спілкування, – інформує видання The Independent.

Опитування, проведене для CNN, виявило, що 7 із 10 американців вважає, що його звичка твітити «занадто часто з’являється як відповідь на новини, які він міг побачити на телебаченні» і, що Twitter є «ризикованим способом спілкування для президента».

Більше як 6 з 10 вважає, що його твіти «занадто часто вводять в оману» і їх «легко можна не так потрактувати».

Пан Трамп вже давно захищає своє твітення. «Моє використання соціальних засобів масової інформації не є президентським – це сучасне президентство», – твітив він 1 липня. «Зробимо Америку знову могутньою!».

Проте його потяг до соцмережі неодноразово приносив йому неприємності. Один з численних конфліктів у Twitter виник, коли під час виборів пан Трамп словесно атакував колишню Міс Всесвіту Алісію Мачадо.

Відколи він переступив поріг Білого дому, твітення Трампа не стало більш ввічливим чи розважливим, незважаючи на неодноразові дзвінки своїх радників про те, що він мусить негайно припинити використання соцмережі.

У червні президент викликав ще більше невдоволення громадськості, коли напав на телеведучу Міку Бжезинську, яка перед тим критикувала його. Під час прийому на курорті пан Трамп кинув репліку, що вона має низький рівень інтелекту та «кровоточить від підтяжок обличчя».

Цього тижня, незважаючи на призначення Джона Келлі новим главою апарату Білого дому, він атакував серією твітів сенатора-демократа з Коннектикуту Річарда Блюменталя. Пан Трамп назвав його «лицемірним в’єтнамським аферистом» після того, як сенатор з’явився на телебаченні з підтримкою продовження розслідування про російське втручання у вибори 2016 року.

Це ж дослідження виявило, що пан Трамп має найнижчі рейтинги в історії. Лише 38% американців заявили, що вони схвалюють його дії як президента, а 56% заявили, що засуджують їх.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Читайте також: Публікація у соцмережах безлічі фото може бути ознакою депресії, – дослідження 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 07:13 :25