Новини » Політика

Значно простіше виконувати свої обіцянки, коли ти розмовляєш не через газету, – нардеп

Народний депутат завжди дотримуватиметься своїх обіцянок, якщо він дає слово, розмовляючи з виборцями віч-на-віч, а не через газети.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі« (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Сергій Шахов.

«До Верховної Ради я потрапив через довибори рік тому. У мене взагалі не було жодних листівок і газет, я спілкувався з людьми віч-на-віч, я не витупав по державних закладах, бо мене туди не пускали. Я пішов проти волі влади на сході. Коли я спілкувався з людьми, говорив, що я народився тут і знаю, що потрібно зробити для Донбасу та свого округу», – розповів Сергій Шахов.

За його словами, люди спокійно сприймали навіть те, що він говорив українською.

«Коли з української я переходив на російську або навпаки, це нормально сприймалось. Лише політики можуть зіштовхувати людей лобами через мовне питання. Звичайно ж гуманітарна політика на Донбасі є дуже важливою, але люди перш за все вимагали зробити робочі місця, щоб було за що прогодувати сім’ї», – зауважив нардеп.

Також він розповів, як бюджетний комітет у складі 9 народних депутатів та 6 заступників міністрів виїхали до Луганської області.

«Коли таке було, що бюджетний комітет провів нараду та на власні очі роздивився усі проблеми населення. Ми подивились, як люди там живуть, не побоялися піти до військових. До того ж, поки тривають депутатські канікули, ми 14 діб проїжджали по українсько-російському кордоні», – розповідає Шахов.

На його думку, гуманітарна політика на Донбасі зараз є дуже важливою, але «їжу та роботу ніхто не відміняв».

«Значно легше дотримуватись своїх обіцянок, коли ти дав людям слово, а не обіцяв через газету. Ти не обманюватимеш людей, коли ти поспілкувався з людьми вживу, а завтра тобі знову доведеться спілкуватись з ними віч-на-віч. Так, я звичайно ж щось недовиконав, але мені не соромно, я говоритиму з людьми та виправлятимусь. І так повинен робити кожен політик», – заявив народний депутат.

Loading...