вівторок, 8 серпня, 2017, 12:31 Львів
У Львові до кінця серпня відремонтують проблемні зливні колектори

Львівська дренажна система не витримує рясних опадів. Основною причиною потоків води на тротуарах та дорогах інженери називають закупорювання каналізаційних колекторів та зливів.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

У Львові потоки води переважно блокує сміття або листя. За минулі спекотні дні чимало дерев пожовкли, тож невдовзі їхнє листя потрапить у ті ж дренажі.

«Я живу на такій вулиці, де взагалі немає дренажної системи. І коли падає дощ, вода тече через рів та затікає в подвір’я», – сказала львів’янка пані Тетяна.

«Якщо міські служби не підтримуватимуть своєчасно інфраструктуру, зокрема, й каналізаційну, ми будемо мати проблему.  Потрібно проводити поточні ремонти, щоб вода не застоювалась на асфальті. А для цього треба їх грамотно експлуатувати і тоді не буде проблем», – розповів депутат ЛМР Іван Гринда.

Із 2007 року у місті виділяють кошти на очищення та промивання колекторів. Майже в усіх спальних районах встановили сучасні системи дренажу. А в деяких місцях, де ще й були проблеми із неприємних запахом, у дощоприймачі приєднали гідрозатвори. Попри усі ці досягнення, у Львові залишається 19 проблемних місць.

«Є визначені ділянки, на яких, наприклад, стався залом труби або пошкоджені конструктивні елементи. Там районними адміністраціями заплановано проведення ремонтних робіт. До кінця серпня всі ці робити будуть проведені», – прокоментував начальник Управління інженерного господарства Львова Олександр Одинець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 00:06 :48