вівторок, 8 серпня, 2017, 19:03 Події
У Генштабі обіцяють підвищити надбавки за виконання бойових завдань в АТО

Найближчим часом мають прийняти рішення про підвищення надбавки за виконання завдань у зоні бойових дій проведення антитерористичної операції.

Про це заявив в інтерв’ю LIGA.net начальник Генерального штабу Збройних сил України – головнокомандувач ЗСУ генерал армії Віктор Муженко.

«Я думаю, найближчим часом питання отримання надбавки за виконання завдань у зоні бойових дій, у зоні антитерористичної операції, також вирішиться – вона значно підвищиться», – сказав він.

Водночас, начальник Генштабу не став говорити про конкретні цифри підвищення надбавок: «Давайте ми почекаємо конкретних рішень, і тоді буде зрозуміла конкретна цифра збільшення цього грошового забезпечення для військових у зоні АТО».

Начальник Генштабу також повідомив, що планується планове поетапне зростання грошового забезпечення військовослужбовців. «Крім того, державні структури повинні не лише планувати, але і реалізовувати заходи соціального характеру: житло, соцгарантії, можливість реабілітації, лікування військовослужбовців», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 03:42:42