вівторок, 8 серпня, 2017, 12:23 Регіони
На Волині хочуть створити чотири госпітальні округи

Міністерство охорони здоров’я може підтримати пропозицію створення на Волині не трьох, а чотирьох госпітальних округів.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик нагадав, що Міністерство охорони здоров’я України відхилило подані раніше пропозиції про створення на Волині 8  та 5  госпітальних округів, серед яких був і Камінь-Каширський, зазначивши, що вони не відповідають вимогам медичної реформи.

Однак, нардеп Ірина Констанкевич зауважила, що під час особистої зустрічі із заступником міністра охорони здоров’я Павлом Ковтонюком він підтвердив необхідність для Волині четвертого госпітального округу.

«Я була на особистому прийомі у пана Ковтонюка, ми дивились карту, брали статистику – усе разом і він погодився, що дійсно, на півночі Волині потрібно четвертий госпітальний округ», – повідомила  Ірина Констанкевич.

Таку ж позицію висловлює і Володимир Гунчик, адже 4 госпітальні округи – найбільш оптимальний варіант для Волині. У результаті аналізу ситуації присутні прийняли рішення консолідувати зусилля громади, народних депутатів, місцевих рад, облдержадміністрації та повторно звернутись до Міністерства охорони здоров’я України з пропозицією розглянути четвертий госпітальний округ із центром у місті Камінь-Каширський та надати свої рекомендації чи аргументи для відмови.

«Якщо Міністерство охорони здоров’я, виходячи з наших звернень, підтвердить можливість створення четвертого госпітального округа на Волині – я це рішення підтримаю», – резюмував Гунчик.

А Ірина Констанкевич узяла на себе зобов’язання дійти з народними депутатами спільної виваженої позиції щодо чотирьох госпітальних округів для Волині.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 02:56:48