вівторок, 8 серпня, 2017, 17:45 Регіони
Мер Івано-Франківська назвав вчинок депутата, який прикував себе кайданками, шоу

Міський голова Івано-Франківська відреагував на вчинок депутата міськради Андріана Волгіна, який сьогодні зранку прикував себе кайданками в кабінеті мера. У такий спосіб депутат висловив свій протест проти незаконного будівництва біля міського озера.

Про це сьогодні, 8 серпня, повідомив власкор IA ZIK.

«Сьогодні депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін прикував себе кайданками до батареї у моєму кабінеті. Хочу нагадати громадськості й самому Волгіну, що він є депутатом міської ради. Більш того, є членом депутатської земельної комісії.

Тому для того, щоб вирішувати земельні питання, йому зовсім не обов’язково робити шоу у моєму кабінеті. У нього є інші важелі впливу на цю ситуацію, у полі закону та здорового глузду.

Хочу зауважити, що з питанням цього будівництва вже давно працює УЗЕ та Держбудінспекція», – написав мер на своїй сторінці у соцмережі.

За словами Руслана Марцінківа, за його дорученням, управління земельних ресурсів має вивчити та перевірити це питання та доповісти про результати на сесії 30 серпня.

А також мер ініціює створення тимчасової контрольної комісії ради для вирішення цього питання в рамках закону.

Як повідомляла IA ZIK,  депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін за допомогою кайданок прикував себе до батареї у кабінеті мера. У такий спосіб він домагається розірвання договору оренди земельної ділянки, де зараз, за його словами, йде незаконне будівництво. Здійснює його фірма, яку контролює родина нардепа Юрія Солов’я.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 21:52:55